Wedstrijdprogramma veldseizoen

Zondag 15 april

 

BDC – ASC E (in de sporthal!!) 10.00 uur  Soest
Nieuwegein – ASC D 10.00 uur  Nieuwegein
WeHaVe 1 – ASC DS2 11.55 uur  Weesp
HCLB 2 – ASC DS1 12.15 uur  Baarn
Nieuwegein 1 – ASC B 12.45 uur  Nieuwegein
Shot 1 – ASC DS3 13.40 uur  IJsselstein
C-jeugd, A-jeugd en HS zijn vrij!!

 

Zondag 22 april

 ASC E – Celeritas 1 09.30 uur
ASC D – Celeritas 1 10.30 uur
 ASC B – Nijenrodes 2 11.20 uur
NEA 1 – ASC DS2 11.55 uur  Ouderkerk a/d Amstel
ASC DS1 – Leidsche Rijn 1 12.25 uur
 LHV 1 – ASC C 13.00 uur  Leusden
 LHV 1 – ASC A 13.00 uur  Leusden
 Lotus 2 – ASC HS1 13.20 uur  Hoofddorp
 ASC DS 3 – Celeritas 1 13.40 uur

Velddienst bij E: Vader/Moeder van Noore – Sem
Velddienst bij D: Vader/Moeder van Anouk – Indy
Velddienst bij B: Vader/Moeder van Melissa – Elise
Velddienst bij DS1: Anja – Ilse
Velddienst bij DS3: Tess – Esther


Zondag 29 april

Lotus 2 – ASC C 10.50 uur  Hoofddorp
ASC HS 1 – Lelystad 1 12.00 uur
Nijenrodes 1 – ASC A 12.00 uur Breukelen
Overige teams zijn vrij!!

Velddienst bij HS: Jeannette

Zaterdag 12 mei

 ASC C – Voice C1 16.00 uur  Thuis

Velddienst
16.00 uur: Vader/Moeder van Jordy/Daan

Zondag 13 mei

 ASC HA1- Vriendschap/TOB HA1 12.00 uur  Thuis
Wasmeer DB1 – ASC DB1 14.00 uur  Wasmeer/Sportpark Anna’s Hoeve
ASC DS2 – DSOV DS2 13.15 uur Thuis
BHC DS1 – ASC DS3 12.00 uur  BHC/Sportpark Zuid
Wasmeer E1 – ASC E1 12.00 uur Wasmeer/Sportpark Anna’s Hoeve

Velddienst
12.00 uur: Vader/Moeder van Jordy/Daan
13.15 uur: Giovanni en Sander

Zondag 27 mei

ASC DS1 – BHC DS1 12.00 uur  Thuis
Celeritas HA1 – ASC HA1 12.45 uur Celeritas
Havas HC1 – ASC C1 11.00 uur Klein Brandt Almere
Zaanstreek HS3 – ASC HS1 10.50 uur Jagersveld Zaandam
LHV DB2 – ASC DB1 13.15 uur LHV/Sportpark Buining
Zaanstreek DS2 – ASC DS2 13.15 uur Jagersveld Zaandam
Legmeervogels DS2 – ASC DS3 13.10 uur Randhornweg Uithoorn
Leidsche Rijn D6 – ASC D1 08.30 uur Leidsche Rijn/Sportpark Fletiomare
Leidsche Rijn E2 – ASC E1 10.55 uur Leidsche Rijn/Sportpark Fletiomare

Velddienst
12.00 uur: Dames 1 zelf regelen

Zaterdag 2 juni

ASC DS3 – Leidsche Rijn DS1 18.50 uur  Thuis
ASC’91 D1 – Leidsche Rijn D7 18.00 uur Thuis
ASC E1 – ASV E1 17.00 uur Thuis

Kantinediensten
17.00 tot 18.00 uur: Ouder van Danica en Indy
18.00 tot 19.00 uur: Ouder van Marith en Noore

Velddienst
17.00 uur: Vader/Moeder van Robyn/Zara
18.00 uur: Vader/Moeder van Fien/Mandy
18.50 uur: Dames 3 zelf regelen

Zondag 3 juni

ASC GC1 – Houten HC1 09.30 uur  Thuis
ASC DB1 – ASV DB1 10.35 uur Thuis
ASC DS1 – ASV DS2 11.40 uur Thuis
ASC DS2 – Lotus DS2 12.55 uur Thuis
ASC HA1 – De Blinkert HA1 14.10 uur Thuis
 ASC HS1 – Havas HS2  15.25 uur Thuis

Kantinedienst
09.30 t/m 10.35 uur: Ouder van Femke/Chloe
10.35 t/m 11.40 uur: Ouder van Ivan/Twan
11.40 t/m 12.55 uur: Wieske en Chris
12.55 t/m 14.10 uur: Jeska en Daphne K.
14.10 t/m 15.25 uur: Erik en Martijn
15.25 t/m 16.30 uur: Wendy en Lien

Velddienst
09.30 uur: Vader/Moeder van Bas/Thijmen
10.35 uur: Vader/Moeder van Tessa/Angelina
11.40 uur: Cyntha en Danique
12.55 uur: Koen en Justin
14.10 uur: Vader/Moeder van Sander/Thomas
15.25 uur: Brenda en Kelly

Zondag 10 juni

VVW HA1 – ASC HA1 13.00 uur VVW – Sportcomplex De Westrand
Nijenrodes HC1 – ASC GC1 11.00 uur Nijenrodes
DSOV/VOS HS 1 – ASC HS1 14.30 uur Bataaf
Wasmeer DS1 – ASC DS1 14.15 uur Wasmeer/Sportpark Anna’s Hoeve
VOS DS3 – ASC DS2 16.50 uur Bataaf
Nijenrodes D1 – ASC D jeugd 11.00 uur Nijenrodes

 

Zondag 17 juni

Tonegido HS2 – ASC HS1 12.30 uur Tonegido – Sportcomplex Tonegido